Baymak Kombiniz Emin Ellerde

İstanbul Anadolu Yakası

İnsan sayısı yirmi milyonun üzerinde olan bir dünya şehrinde elbette teknik servis hizmeti sunmak hiç kolay bir şey değil! Merkez baymak servisi bu sebeple araç ağını anadolu ve avrupa yakasında faaliyet gösterecek şekilde düzenlemiştir. İstanbul da nüfus nasıl bir sorun ise buna paralel olarak trafik bir başka sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürekli gelişen ve değişen istanbul’da anadolu yakası baymak servislerimizden bahsederken bir kaç önemli noktanın altını çizmek gerekiyor.

İstanbul 4 mevsimi ayrı ayrı yaşayan özel bir iklime sahip.Kışlar zaman zaman çok dondurucu olabiliyor.Özellikle sonbahar aylarından itibaren anadolu yakasından gelen baymak arıza ve bakım bildirimleri önemli bir oranda artış göstermektedir. Hal böyle olunca baymak gibi dünya devi bir firmanın müşterilerini aynı oranda memnun edebilmek daha güç hale gelebiliyor. İnsanların ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını genellikle kombi ve kazan sistemleri ile sağladığını düşündüğümüzde aynı oranda kış ayları ile birlikte arıza bildirimlerinde patlama yaşanabiliyor.

Bizler merkez baymak servisi olarak baymak kullanıcılarına sorunsuz bir servis hizmeti sunmakla mükellefiz.Baymak kombi ve klimalarda yaşanan hatalı kullanım veya eskime sebebi ile yaşanan arızaları anadolu yakasında hızlı ve ekonomik bir şekilde gidermekteyiz. Baymak tartışılmaz kalitede bir marka ve dünya devi olduğunu hatırlatarak, kullanıcılarınında aynı kalitede teknik servis hizmeti almaları zaruri bir haldir. Bu sebeple anadolu yakasında faaliyette bulunduğumuz teknik servis hizmetlerinin kalitesinin öneminin bilincindeyiz. Her zaman baymak kullanıcısının memnuniyetini birinci planda tutan bir teknik servisten hizmet almak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Anadolu yakasında bulunan tüm istanbul ilçelerinde 7/24 aktif olarak baymak servisi hizmeti sunmaktayız.

ATAŞEHİRBEYKOZÇEKMEKÖYKADIKÖYKARTALMALTEPEPENDİKSANCAKTEPESULTANBEYLİÜMRANİYEÜSKÜDAR İlçeleri baymak anadolu yakası servislerimizin kapsama alanında bulunup, bu ilçelere ulaşım zamanımızın en fazla 45 dakika olduğunu hatırlatmak isteriz. Örnek olarak kadıköy ilçesinden gelecek bir baymak arıza bildirimi neticesinde en fazla 10 dakikada müşteri adresine ulaşabiliyoruz.

Ve özellikle anadolu yakasındaki tüm baymak kombi, baymak klima cihazların arızalarını cihazın bulunduğu yerde giderdiğimizi ifade etmek isteriz.