Baymak Teknik Servis

Bursa Baymak Servisi

Bursa Baymak Kombi Servisi

Bursa baymak kombi servisi, baymak cihazlarınıza ait arıza bildirimlerinizi 7/24 yapabileceğiniz bursa geneli kombi teknik servisidir.

Kombi, klima, hidrofor arızalarında aradığınız servis hizmeti aradığınız fiyatlarla… Baymak markalı cihazlarınızın arızalarının giderilmesi için çağrı merkezini arayabilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz. Aynı günde beklemeden servis hizmeti için Bursa’da hizmetinizdeyiz.

Orijinal yedek parça, kaliteli işçilik kombinizin sorunsuz çalışması için elzemdir. O nedenle yetkisiz kişilere kombinizi bakım tamir işlemi yapmaktan imtina ediniz. Kombi bakım, onarım ve servis fiyatları hakkında bursa baymak servisi çağrı merkezimizden bilgi alınız.

Bursa baymak kombi servisine kredi kartınızla kapıda ödeme yapabilir dilerseniz nakit ödeme avantajından faydalanarak %10 ekstra indirim alabilirsiniz.

Kombi Bakım Önerileri

  • Kazan kombi sistemlerinize yılda bir kez özellikle kış gelmeden mutlak suretle bakım işlemi yaptırmalısınız. Bakım işlemini yapan şirketin yetkili olmasına dikkat etmelisiniz.
  • Her kış başında baca bağlantıları kontrol edilmelidir. Bursa ili lodos rüzgarlarına açık olduğundan yanık gazların sisteme dönmediğine havalandırmanın tam gerçekleştiğine dikkat edilmelidir.
  • Kombi onarımlarında kullanılan yedek parçalar özel vakum ambalajlarda bulunmaktadır. Yırtık, delik ambalajlı kombi yedek parçaların cihazlarınızda kullanılmadığına emin olmalısınız.
  • Bursa Baymak Servis Ücreti Ne Kadar

    Arıza tespiti için alınan ücret 50 liradır. Müşteri ile onarılmasına karar verilen kombi, kazan ve hidroforlardan servis ücreti alınmamaktadır. Servis ücreti arıza tespiti için verilen hizmetin karşılığı olarak tanımlanmıştır.